.

.

Графички кошаркарски шорцеви во Инујаша, големини XS-xxxl

Графички кошаркарски шорцеви во Инујаша, големини XS-xxxl

DEN 1.00

Износот
Залиха

Најдете ги накит, спасете го денот. Кошаркарските шорцеви Инујаша се одличен додаток на вашата колекција за прекини. Одликувајќи се со опуштено вклопување, меко чувство и леснотија, овие шорцеви се идеални за спортски денови, забавни денови и мрзливи денови. Мора да имате за кој било фангирл. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : графички на левата нога; Супер-меко чувство. © Румико Такахаши, сите права се задржани. Инујаша графички кошаркарски шорцеви за жени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи