.

.

Messenger Bird Wall Art, 13.375 13.375

Messenger Bird Wall Art, 13.375 13.375

DEN 3007.36

Износот
Залиха

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Messenger Bird Wall Art, 13.375 "x 13.375" : полиестерска рамка. Лесно е да се обеси. Не е потребно собрание.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи