.

.

Грижа за морнарица памук Тери мијалници КТ пакет

Грижа за морнарица памук Тери мијалници КТ пакет

DEN 2.33

Износот
Залиха

Времето за бања е посебно време за бебиња и родители. Искористете го максимумот со претворање на секоја бања во минијатурна спа -бебе. Тери мијалници од TL Care се екстра меки и апсорбирани, за удобност на бебето. Секој пакет доаѓа со четири 10? x 10? Машини направени од 100% органски памук, доволно за секогаш да имаат додатоци при рака помеѓу деновите на перење. Повеќенаменски и совршени за време на бања, две се сини со сива боја, додека другите две се сиви со сина боја. Добијте ја крајната грижа и удобност за следната генерација : Добијте го Тери Вашилс од TL Care. Машинско миење ладно и суво суво на ниско ниво. Тери мијалници од TL Care, направени од 100% органски памук. Грижа и удобност за следната генерација. 4-пакувања на мијалници со две различни модели на сина/сива боја. Секое мерење на миењето 10? x 10?. Повеќенаменски, екстра мека, абсорбента и совршена за време на бања. Машинско миење ладно со благ детергент, суво суво ниско. Претворете го времето за бања во мини бебешки бања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи