.

.

Обновен Acer Spin 1, 11.6 Full HD допир со допир, Intel Pentium N4200, Intel HD Graphics, 4GB, 64 GB HDD, SP111-32N-P6CV

Обновен Acer Spin 1, 11.6 Full HD допир со допир, Intel Pentium N4200, Intel HD Graphics, 4GB, 64 GB HDD,

DEN 3.33

Износот
Залиха

*Оваа ставка е обновена. За разноврсен и ефикасен лаптоп, Acer Spin 1 11.6 "Full HD Touch Touchbook SP111-32 N-P6 CV е идеално вклопување. Овој производ е дизајниран со студенти и во училница во умот. Лаптопот има дисплеј кој е покриен со покриен Анти-микробно стакло. Тетратката Acer Spin 1 исто така е дизајнирана со агилна шарка од 360 степени што овозможува да се користи екранот во многу различни формати. Може да се врти и да се користи како таблета или тетратка. Може да влезе во Режим на приказ за заштеда на простор или да се постави како шатор за да се прикажат филмови, презентации и слајдови. Овој лаптоп на екранот на допир 11,6 "има долготрајна батерија која има животен век до 10 часа употреба. Acer Spin 1 11.6 "Full HD Touch Touchbook SP111-32 N-P6 CV има Wi Fi и Bluetooth конекции и два вградени звучници и вграден микрофон. Графика, 4 GB, 64 GB HDD, SP111-32 N-P6 CV : дисплеј : 11,6 "Full HD (1920 x 1080) Bidecreen LED-Backlit IPS Multi-Touch. Процесор : Intelâ‚® Pentiumâ®® N4200 Quad-core (до до крајот на 2.5 GHz). RAM меморија : 4 GB DDR3 L Меморија. Хард диск : 64 GB EMMC. Wi Fi/Bluetooth врски : 802.11 AC Wi Fi (двоен опсег 2.4 GHz и 5 GHz) Bluetoothâ‚® 4.0. Дигитален микрофон. Режим. MFG година : 2018. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и исчистен од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки, флеки. вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи