.

.

Jujutsu kaisen men jogger шорцеви

Jujutsu kaisen men jogger шорцеви

DEN 288.00

Износот
Залиха

Добредојдовте во средното училиште Jujutsu! Прославете го омилениот аниме и опуштете се со овој пар шорцеви Jujutsu Kaisen Jogger. Дизајнот на памук-мешавина на овие шорцеви на овие мажи е мек и совршен за целодневно носење со еластична половината и комбо-влечење комбо за удобно вклопување. Лесно за викенд изглед, спарете ги овие шорцеви од ujуџутсу Каизен со омилената качулка или графичка мета и сите сте подготвени да се забавувате! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 8 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; дизајн на руно; Графички принт од предната страна. © Gege Akutami/Shueisha, Jujutsu Kaisen Project, сите права се задржани. Машки џуџутсу Каизен џогер шорцеви.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи