.

.

Папирус Зимска холи мала и средна торба за подароци и сет на ткива; Торби за подароци, чаршави на ткиво

Папирус Зимска холи мала и средна торба за подароци и сет на ткива; Торби за подароци, чаршави на ткиво

DEN 223.52

Износот
Залиха

Додадете софистицираност на вашиот подарок за подароци со оваа торба за подароци поставена од папирус. Зачудувачки Божиќен украс и холи -шема дизајнирана од сјајни фолии и треперливи сјајни се поставени на позадина на црно ставање на овие уникатни торби за подароци. Рачките со сатенска лента нудат стилска завршница. Овој сет доаѓа со трио во форма на ткиво и е совршено за многу тешко да се завиткуваат подароци за одмор. Вклучува 1 мала торба, 1 средна торба и ткиво трио. Средни мерки за торби за подароци - 4 "x 7" x 9 "; мерки за мали торби за подароци - 2,5" x 4,5 "x 5"; Листовите за ткиво мерат 20 "x 26". Се одликува со сјај, става и фолија. Рачки со црвена сатенска лента. Совршено за Божиќ или други подароци или прикази за празници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи