.

.

SixThreezero Classic Bike Bell за возрасни мажи и деца велосипеди, бебе сино

SixThreezero Classic Bike Bell за возрасни мажи и деца велосипеди, бебе сино

DEN 2.67

Износот
Залиха

Без разлика дали користите bellвонче за велосипеди за да ги алармирате другите велосипедисти или да го користите за едноставно да кажете „здраво“, ќе уживате во години на употреба со нашето трајно bellвонче за вашиот велосипед. Класичниот стил на Sixthreezero Bellвоно bellвонче лесно се монтира на повеќето ленти за велосипеди. Разновидноста на опциите во боја ќе го надополни вашиот тековен велосипед или вашиот велосипед со крстарење со крстарење Six Threezero Beach. Класично bellвонче за велосипеди е одличен додаток за велосипед додаток на вашите велосипеди со крстарење со мажи или женски плажа. Ringвонете го bellвончето кога се приближувате до другите велосипедисти, така што тие се свесни за вашето присуство. Вклучува bellвонче за велосипеди и хардвер за прицврстување за брзо и лесно склопување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи