.

.

Scoop исечена женска јакна од тексас на Paisley

Scoop исечена женска јакна од тексас на Paisley

DEN 2.33

Износот
Залиха

Paisley Prints Додадете ретро-ovingубител на изглед на исечена јакна од Jeanан од лажичка. Продаден исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'9 ", половината : 24", биста : 34 ", колкови : 34". Омилен модел носи големина S. приближно. Должина : 22 ". Копче предно затворање. Точка на јака. Копчиња за граници на градите. Едно копче манжетни. Пајсли печати на јарем. Неисполнети. 98% памук/2% Еластан. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега-вашето барате сè што правите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи