.

.

Бесплатно склопување машка селекција тенок фит фармерки

Бесплатно склопување машка селекција тенок фит фармерки

DEN 367.68

Износот
Залиха

Нема вештачко избледување, рипчиња или боја тука. Слимните фармерки на Free Selvedge Slim Fit ја прошируваат вашата колекција на тексас со изглед на наследство. Изработени во неизмиен суров тексас, овие тенки фармерки природно ќе избледат за персонализиран изглед. Приближно. Висина на моделот : 6'1 "Моделот носи големина 30" x 32 ". Опуштено вклопување. Мидриз; inseam : 32". ZIP-FRONT; Затворање на копчињата. Стајлинг со пет џеб со чиста миење на плакнење. Јамки за појас; мазен џеб за истегнување торби. 98% органски памук/2% еластан. Машината што се мие. Увезено. Salvage тенок фармерки за мажи од бесплатно склопување. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав како што е изглед е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слое и да се соберете слободно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи