.

.

Слободно собрание, женски шорцеви за влечење

Слободно собрание, женски шорцеви за влечење

DEN 751.84

Износот
Залиха

Ништо не чука лесно облекување на сончев ден. Внесете ги шорцевите за влечење на слободното склопување, само лизнете ги на и настрана. Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 3,5 ”ИНСЕАМ. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две странични џебови за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Еластична лента за половината со врзана вратоврска за дополнителна удобност. Shortsенски шорцеви за влечење од слободно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи