.

.

Сино биволо воодушевува природно возрасно возрасно лице со купови за храна за кучиња со разновидност, сорта со разновидност, вкус на филе мингон во срдечна грави и

Сино биволо воодушевува природно возрасно возрасно лице со купови за храна за кучиња со разновидност, сорта

DEN 318.88

Износот
Залиха

Сино биволо воодушевува природно возрасно возрасно лице со рашири за кучиња, сорта за кучиња, сорта со разновидност, вкус на филе мињон во срдечна грави и вкус на ленти од Newујорк во срдечна грави 3,5-мл (12 пакувања- 6 од секој вкус). Идеално за помали кучиња, сини воодушевувања со разновидност на сорта за храна за храна за кучиња, се карактеризираат со гурмански ентитети, кои секако ќе ги задоволат. Направено со вистинско говедско месо како прва состојка, плус компири, моркови и грашок, овие скромни јадења ги карактеризираат состојките за кои ќе бидете горди да ги хранат со членовите на вашето крзно семејство. Формулирани за да ги исполнат барањата за исхрана на вашето мало раса, овие неодоливи оброци, овие неодоливи оброци спакувани со природни состојки и се засилени со витамини и минерали за поддршка на здрав начин на живот на вашето куче . прво говедско месо : Оваа храна со влажни кучиња без жито има висококвалитетен протеин од реално говедско месо за промовирање на здраво одржување на мускулите, додека ги поддржува повисоките потреби за енергија на кучиња со мали раси. Оброци со единечна служба : Сините задоволства Мала раса храна за возрасни кучиња е совршено порта за помали кучиња што ги прават лесни и удобни за сервирање. Природна храна за кучиња : Целокупната храна со сини кучиња се прави со најдобрите природни состојки и е засилена со витамини и минерали. Здрави состојки : Сината влажна храна за кучиња не содржи пилешко (или живина) оброци за нуспроизводи, без пченка, пченица (вообичаен агент за задебелување што се користи од други брендови) или соја, и нема вештачки вкусови или конзерванси. Содржи (1) разновидност на сина тафало воодушевува природна возрасна мала раса чаши за храна за кучиња, вкус на филе мингон во срдечна грави и вкус на стриптиз во срдечна грави 3,5-мл (12 пакувања- 6 од секој вкус).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи