.

.

Трговска марка ликовна уметност Матиу Ривин „Шарена апокалипса“

Трговска марка ликовна уметност Матиу Ривин „Шарена апокалипса“

DEN 0.67

Износот
Залиха

Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има пејзаж на зајдисонце што блеска над океанот. Тој, исто така, планира да започне да создава повеќе архитектонски слики во иднина. Giclee print. Тип на рамка : Нема рамка. Димензии : 24 x 47. Уметник : Матиу Ривин.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи