.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плетена фустан за обвивка од ФАУ

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плетена фустан за обвивка од ФАУ

DEN 203.84

Износот
Залиха

Додадете го овој фустан од фармерките на Софија од Софија Вергара во вашата гардероба ИТ-список со ласкаво здолниште на Драпеј Макси со нивоа рафли. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Agerga este vetido de sofia jeans de sofia vergara a la lige de variations de tu gardarropa con su ancantadora falda drapeada larga hasta el tobillo y volantes escalonados. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Моделот носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Приближно. 57 "Долги од центарот на задниот врат/Ларго Апроксимадо де 57" desde el centro de la parte posterior del cuello. Maxi должина/largo hasta el tobillo. Surplice v-neck; ruffle front; faux style wrap/cuello en v traslapado; frente con volantes; estilo envovente falso. Завиткано јасен за да ја извалкате половината/cinta amarrada a la cintura. Прилагодливи ленти за шпагети/tirantes fins ajustables. lided; tiered Scirt/sin forro; Falda Escalonada. Кента за печатење/tejido de punto; estampado контрастнотет, контрастрант, естаптоно; контрастрант од контрастно; . Културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи