.

.

Jewelersclub црни дијамантски обетки за жени Стерлинг сребро-црни дијамантски столпчиња-хипоалергични сребрени обетки обетки за жени со безбедно затворање на грбот

Jewelersclub црни дијамантски обетки за жени Стерлинг сребро-црни дијамантски столпчиња-хипоалергични сребрени

DEN 1120.00

Износот
Залиха

Предодредени да станат свое уникатно парче за потпишување. Направено со вистински црни дијаманти и сребро. За разлика од безобразните, обетки со дијаманти со ефтин изглед, продадени од други брендови за накит, сетот за обетки од вишок на црни дијаманти за накит е направен на WOW .. Изработени со вистински црни дијаманти кои се запрепастуваат со нивната уникатна, длабока боја на боја, овие вистински дијамантски обетки за жени се поставени во убаво светлечки, хипоалергично сребро за удобност со нулта иритација. Со безбедни, издржливи натписи и бекови, вашите сребрени обетки се направени да останат ставени-без да се крши или да испадне .. Наменети да се истакнат од толпата, овие прекрасни обетки од црно обетка го подобруваат секој ансамбл, со специјални обетки што се уникатни колку што сте .. Нашите црни дијаманти обетки за обетки за жени се карактеризираат : . - Вистински црни дијаманти. - Хипоалергичен, .925 Стерлинг сребро (нула никел или олово). - Безбедно затворање на притисок. Совршено за надавање! Овој зачудувачки сет на сребрена обетка е идеален подарок за црн накит за некој посебен - без разлика дали го надавате на значаен друг, член на семејството или сакана личност .. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти зачудувачки, врвни квалитетни парчиња накит по разумни цени. Ние ги занаетиме нашите обетки за обетки за чипс со дијаманти со внимание да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Кога станува збор за вашиот накит со дијаманти, не се согласувајте за досадните парчиња со низок квалитет што ги продаваат други брендови. На вишок на скапоцен камен, ги занаетиме нашите црни дијамантски обетки со обетки со зачудувачки, сафир во боја на вистински дијаманти и светлечки, хипоалергично сребро, внимателно работено во уникатни, обетки обетки што ќе ве натераат да искрате и да се издвојувате од толпата . издвоите се одвоени- Нашите обетки од азур-црна, вистинска дијамант додаваат посебен, уникатен допир на која било облека и наскоро ќе станат ваше парче за потпишување. Со посебна форма што е своја, овие женски обетки прават убави подароци за жени и подароци за роденден за мајка!. Хипоалергичен и безбеден-направен со нула-никел, хипоалергични сребрени и црни дијаманти со нула-олово, наш вистински дијамантски обетки Стерлинг сребрен накит е направен за да се заштити од реакциите на кожата и алергиите. Кога ги носите нашите столпчиња за обетки за дијаманти за жени, можете да сметате на супериорна удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи