.

.

DesignArt 'Панорама Хонг Конг на Самрак' Сити -пејзаж панел за завеси

DesignArt 'Панорама Хонг Конг на Самрак' Сити -пејзаж панел за завеси

DEN 719.84

Износот
Залиха

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа панорама во Хонг Конг во завесата на самракот . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . the Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што дозволува овој пурлекс да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се декоративни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Архитектура. - Боја : Виолетова. - Модел : Новина. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи