.

.

Патки од виножито од виножито од девојчиња Гаранималс, големини 0 3М-24м

Патки од виножито од виножито од девојчиња Гаранималс, големини 0 3М-24м

DEN 287.68

Износот
Залиха

Виножито од разнобојни ленти создава жив изглед на шорцевите за печатење на Garanimals. Забавен стил за забава со топло време. Затворање на копчињата со поштенски мува; Полу назад еластична лента за половината. Две предни џебови и две џебови на задниот дел. Печатење на сите. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Гаранималс Тропски шорцеви за печатење за девојчиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи