.

.

Pioneer Woman Retter Container Set, olоли Роузбудс и Синиот камион

Pioneer Woman Retter Container Set, olоли Роузбудс и Синиот камион

DEN 319.52

Износот
Залиха

Комплетот на контејнери за пионер 2 PK е составен од траен акрилик без БПА. Овие контејнери за третман доаѓаат во дарежлива големина, совршени за забава и сервирање на колачиња за одмор, третмани и други пријатни закуски. Овие контејнери за третман имаат можност за редење и се одлични за складирање на преостанати третмани за да се задржи храната свежа. Капакот со цврсто прилагодување ги прави овие контејнери за третман лесен избор за забави за одмор во движење. Симпатичните отпечатоци од празници и разноврсниот дизајн ги прават овие одлична опција за подароци за пријателите и семејството. Секој контејнер за третман вклучува рецепт за колачиња од РЕЕ! Контејнерите за третман се со дијаметар од 8 инчи и високи 4,875 инчи. Контејнерите се издржливи, отпорни на чипови и гребење што е одлично и за јадење и за отворено јадење. Овие забавни дизајни за празници, исто така, го носат шармот на Pioneer Woman во вашиот дом со симпатични модели со теми за одмор што ќе ви го осветлат денот. Секој сет вклучува 2 контејнери за третман на редење со капаци. Со 6 отпечатоци за одмор на располагање, можете да го изберете вашиот омилен. Достапни обрасци : Весела роза со кучиња и мачки, весели решетки со роза со празнично дрво, olоли Роузбудс со сина камион. Pioneer Woman 2 PK Treat Conteaer Set е бесплатен и машина за миење садови безбеден за лесно чистење. Не за употреба во микробранова, рерна или замрзнувач. Pioneer Woman 2 Пакет за третирање на контејнери, olоли Роузбудс и Сините камиони со слатки обрасци за празници носат забавен, празничен изглед за сите ваши закуски и третмани. Комплетот вклучува 2 стабилни контејнери за третман со капаци со цврсто прилагодување. Дизајните за празници се совпаѓаат со други предмети во колекцијата Womanена Пионер. Достапно само на!. Опции за повеќе модели. Направено од траен акрилик без БПА. Димензии : 8-инчен дијаметар со висина од 4,875 инчи. Упатства за нега : Безбедно, лесно чиста машина за миење садови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи