.

.

JewelersClub Carat T.W. Црно -бел дијамант 14к злато над сребрен цвет октагон приврзок

JewelersClub Carat T.W. Црно -бел дијамант 14к злато над сребрен цвет октагон приврзок

DEN 0.33

Износот
Залиха

Искра не е само за посебни прилики. Можете да карпате блескаво парче накит во кој било ден во неделата ако сакате. И, ако го имате овој прекрасен ѓердан во вашата колекција, дефинитивно ќе сакате. Направено со сјајно сребро, овој приврзок има треперливи дијаманти. Тоа е сјајно парче со висок глам што нема да го надмине вашиот изглед, што го прави совршен и за обични облеки и за елегантни вечерни ансамбли. Направено во 14 килограми злато над среброто. 0,15 КТ црно -бел дијамант. Цветен октагон приврзок. Доаѓа со ланец со јаже од 18 инчи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи