.

.

Заглавен маж со кратки ракави, ткаена кошула, големини XS-4XB

Заглавен маж со кратки ракави, ткаена кошула, големини XS-4XB

DEN 287.84

Износот
Залиха

Оваа кошула со кратки ракави со еден џеб од Chaps е дизајнирана да ве одржува да изгледате полиран цел ден, изработена со копче надолу и истегната ткаена ткаенина што се движи со вас за удобно вклопување. Носете го неискористено со фармерки, какис или шорцеви за крајниот обичен стил. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Јака : јака од копчето. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : кратки ракави. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : истегнете ткаена ткаенина; кошула полите; Chaps Crest везови на џеб. Машки кратки ракави истегнете ткаени копче надолу од кошула од поглавја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи