.

.

Достапна ширина ширина на женски зимски чизми

Достапна ширина ширина на женски зимски чизми

DEN 3.33

Износот
Залиха

Ватиран дизајн му дава раскошен стил на чизмите joni од тота со шик патент за патент што го влече изгледот заедно. Обезбедени со надворешни и внатрешни затворања на поштенски патенти со водоотпорна заштита, овие пријатни чизми сигурно ќе направат одличен додаток на вашата зимска гардероба. 1 "потпетица. Надворешни и внатрешни затворања на поштенски патенти. Удобно подножје. Водоотпорен и термолит ентериер. Рачно изработена горна; гума надворешна плоча. Широка ширина. Избришете. Увезено. Ватенка широка ширина Зимски чизми за жени од тоте.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи