.

.

Челична преносна компјутерска биро, кафеава црна боја

Челична преносна компјутерска биро, кафеава црна боја

DEN 2.00

Износот
Залиха

Мала биро со делители, табела за пишување на компјутерска биро за дома и канцеларија. [Цврста рамка] : Структурата на челичната рамка е цврста и издржлива што ја обезбедува одличната стабилност на бирото . [Заштеда на растојание] : канцеларија за складирање со 3 вертикална партиција. Тој е погоден за мал простор со компактна големина . [повеќенаменско] : Одлично како мала компјутерска биро, работна маса, биро за студии, простории за домови, каде било простор е загриженост . [Заштитен дизајн] : Подигната табла за раздвојувачи на агол може да се класифицира да се складира и спречува да падне предмети . [Лесна инсталација] : Сите хардвер и упатства се дадени, лесни за склопување. Завршените димензии се 32,4 "L x 19,7" W x 36.7 "H.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи