.

.

Старомодни индустрии за старомодни бонбони дизајнер за дизајнер на кутии за накит, врамени wallидни уметности, 14, дизајн од Аманда Гринвуд

Старомодни индустрии за старомодни бонбони дизајнер за дизајнер на кутии за накит, врамени wallидни уметности,

DEN 1.67

Износот
Залиха

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. А . Уметнички дела се однесуваат на : диспензерот за бонбони, машина за џвакање, накит, дизајнер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи