.

.

Terенски и Skyенски женски плус големина Ченил екипаж џемпер

Terенски и Skyенски женски плус големина Ченил екипаж џемпер

DEN 1.00

Износот
Залиха

Тера и Скај џемперот Ченил е пријатна, стилска и лесна за носење. На секоја гардероба му треба класичен екипаж, а овој џемпер сигурно ќе стане одење за сезоната. Се одликува со чекор полите со странични парчиња за леснотија на движење. Спарете го со одличен пар џогери или фармерки за да го завршите вашиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено и лабаво. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Чекор по полите со странични парчиња. Ченил џемпер за жени со плус големина од Terra & Sky.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи