.

.

Премиер Мелбурн кралица тапацирана платформа за кревет, црно

Премиер Мелбурн кралица тапацирана платформа за кревет, црно

DEN 3.33

Износот
Залиха

Ажурирајте ја вашата спална соба со овој современ Премиер Мелбурн Фаукс кожа тапациран кревет. Уникатните, нежно искривени шини се тапацирани со цврста конструкција на дрво гарантираат дека овој елегантен и елегантен сет на кревети трае со наредните години. Не е потребна пролет за кутии, овој кревет поддржува до 1200 фунти. Премиерот Мелбурн кралица тапацирана платформа за кревет, црна : собрани за минути. Поддржува до 1200 фунти. Вграден систем за слт. Цврста тапацирана рамка за кревет платформа. Пристигнува во 3 кутии. Душекот не е вклучен. Вклучени се системот за поддршка на дрво и центарот за поддршка. Пролет за кутија не е потребна. Собрани димензии на креветот : 88,39 "x 60,63" x 39.84 ". возило со големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница . Поле 1 Димензии : 64,7 "L x 40.4" W x 5.9 "H; Тежина : 37 фунти. Поле 2 димензии : 61,6 "L x 12.6" W x 9.3 "H; Тежина : 56 lbs. Box 3 Димензии : 89.3" L x 13,7 "W x 4,9" H; Тежина : 53 фунти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи