.

.

Девојките можат да играат премногу пастелна фраза уметност за деца графичка уметност сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Девојките можат да играат премногу пастелна фраза уметност за деца графичка уметност сјај сива врамена уметничка

DEN 2.33

Износот
Залиха

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : електроника, џојстик, контролор на игри, игри, видео игра, гејмер. Дизајн од Ангела Никеас. Детска соба, расадник, игротека, училница или Детска спална соба . Текстот вклучува : Девојките можат да играат исто така.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи