.

.

Се прашувам на нација девојки сирена моден резервоар, големини 4- & плус

Се прашувам на нација девојки сирена моден резервоар, големини 4- & плус

DEN 1.67

Износот
Залиха

Симпатичната мода зазема магичен, забавен пресврт со овој резервоар за сирена од Wonder Nation. Овој резервоар за вашето мало девојче прави одличен додаток на нејзината гардероба и парови со топло време совршено со нејзините омилени хеланки или шорцеви. Лажички врат. Без ракави. Контраст за печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Сирена резервоар врвот од Wonder Nation.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи