.

.

Swiss Tech Baby and Toddler Girls Puffer јакна со аспиратор, големини 12M-5T

Swiss Tech Baby and Toddler Girls Puffer јакна со аспиратор, големини 12M-5T

DEN 1.67

Износот
Залиха

Вашето бебе или девојче за дете ќе влезе во пријатната топлина на оваа симпатично дизајнирана швајцарска технологија во тешка категорија. Се одликува со минки Шерпа во аспираторот и телото што обезбедува дополнителен слој на топлина и врвна удобност. Плус, јакната е полифинирана за да го задржи вашето дете дополнително силно. Манжетниот за водоотпорен материјал и манжетните со ребрести ракави се совршени за заштита на вашето малечко од сурово време. Покрај тоа, јакната е опремена со два предни џебови за заварување, и е исклучително лесна за одржување. Совршен додаток на зимската гардероба на вашето мало девојче! Понудени во два стилови на Шеврон и во неколку модни бои и отпечатоци. Шел : 100% полиестер Понги. Поставена аспиратор/тело : 100% полиестер мики. Полифил во телото : Полифицирање во аспиратор. Централен преден патент. Приказна поштенски стража на аспираторот; РИБ плетени манжетни. Две предни џебови. РИБ плетени манжетни. Машина за перење. Направено во Виетнам.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи