.

.

Без граници јуниори плус панталони со големината, 2 пакувања

Без граници јуниори плус панталони со големината, 2 пакувања

DEN 3.00

Износот
Залиха

Земете две! Панталоните од палење од без граници додаваат стил, удобност и разноврсност во вашата гардероба со нивната фигура-балансирана силуета на одблесокот и бескомпромисниот дизајн. Забавен стил кој е дел ретро, ​​дел модерни, овие панталони лесно се облекуваат нагоре или надолу и се совршени за ноќ или ден. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара панталони. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : слаби; Флејска нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 32 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Вкусен плетен панталони со одблесоци 2 пакувања за плус големина јуниори од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи