.

.

Тајни богатства женски и женски плус модерен фустан од миди за спиење во миди

Тајни богатства женски и женски плус модерен фустан од миди за спиење во миди

DEN 1.00

Износот
Залиха

Миди наметка за облека за спиење со тајни богатства. Оваа наметка има подолга должина со координирање на деталите за трим за да ја воздигнете гардеробата за облека за спиење. Навлегувајте во Dreamland или салон наоколу во оваа модерна наметка. Стил на резервоарот за вратот на вратот Миди наметка за облека за спиење во супер мек рајон/дрес на спандекс. Координирање на врзувања за деколте и коси. Подолг вклопна големина медиум е 40? на центарот на фронтот. 43? до најдолгата должина. 95% рајон 5% спандекс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи