.

.

Пенка+менувач поли 3-прстен моден врзивно средство, о-прстен, подводни ајкули, сина боја

Пенка+менувач поли 3-прстен моден врзивно средство, о-прстен, подводни ајкули, сина боја

DEN 319.84

Износот
Залиха

Издвојте го овој семестар со нашиот 3-Д Пен+Gear Poly 3-прстен моден врзивно средство; Willе го привлече вниманието на другите со прекрасниот дизајн на подводната ајкула. Кога станува збор за организација, нашите врзива нудат многу повеќе. За почетниците, секој врзивно средство има светла и стилски дизајн кој е сигурен дека ќе врти глави и има лесна конструкција што е лесна за носење на час или да се чува во вашиот ранец. Плус, има три издржливи 1 инчни о-прстени кои можат да држат до 330 листови хартија, правејќи го нашиот моден врзивно средство за 3-прстени Pen+Gear, одличен придружник за секој работник, студент или организирана индивидуа. Јасно е дека нашиот моден врзивно средство за 3-ринг-ринг со Pen+Gear е совршен избор за организација на документи дома, работа или за училишни проекти. Пен+менувач поли 3-прстен моден врзивно средство. 1 инч О-прстени. 3-прстен, издржлив поли-врзивно средство. Држи хартија со големина на буква. Одлично за училишни трудови и организација. 3-Д летикуларен дизајн подводна ајкула. Сина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи