.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 527.20

Износот
Залиха

Начин да го прославите велигденскиот кадифен гном, сина : празничен плишен велигденски гном. Тој носи сина капа покриена со разнобојни точки од полкови. Тој исто така носи сјајни уши на зајаче. Држејќи зелено велигденско јајце со „Среќен Велигден“ извезено во сина боја. Прави одличен велигденски подарок. Пар со друг начин да славиме третмани и играчки. Сезонски и празничен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи