.

.

Јакна за системи Xpedition Boys

Јакна за системи Xpedition Boys

DEN 271.84

Износот
Залиха

Оваа Xpedition Boys '3 во 1 системска јакна е мултифункционална! Има слоеви на топлина за вашето момче во зима, за да можете да бидете сигурни дека тој ќе биде удобно заштитен од суровото време. Изберете од разновидни бои. Xpedition Boys 3 во 1 системска јакна : 100% полиестер. Поштеда со аспиратор. 2 предни џебови. Долги ракави. Внатрешни слоеви со затворање на патент. Целосно поставена. Машинско миење ладно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи