.

.

Бостон Селтикс - Постер за wallид на ayејсон Татум, 22.375 34

Бостон Селтикс - Постер за wallид на ayејсон Татум, 22.375 34

DEN 783.84

Износот
Залиха

Овој тренд меѓународен НБА Бостон Селтикс - postидот на ayејсон Татум 19 е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Nba Boston Celtics - Jayson Tatum 19 wallиден постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи