.

.

Georgeорџ-Машки пантолони со плетенка со брчки

Georgeорџ-Машки пантолони со плетенка со брчки

DEN 368.00

Износот
Залиха

Класично вклопување со памук-мешавина од двојка отпорна на брчки, предни предни џебови, два џебови со заварување на заварување, кренати нозе јамки за појас со еден копчиња со памук со патент, полиестер. Машинско миење; Трбајте суво. Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи