.

.

Засекогаш еклектичен градите со 4-фигура, бели природни

Засекогаш еклектичен градите со 4-фигура, бели природни

DEN 3152.00

Износот
Залиха

Создадете шик, модерна расадник со колекцијата Forever Eclectic ™ Soho од Child Craft. Градите на Soho со 4-фигури имаат чисти линии, нозе со нозе и елегантен, индустриски хардвер за да ги складираат облеките на вашето малечко и други најважни работи. • Градите на Forever Eclectic Soho Four-lawer нудат многу складирање за облеката на вашето бебе • Изграден од топола дрво и фурнири • Врвните карактеристики на фиоките се чувствуваат облоги за деликатни предмети • Мазна едриличари за фиоки за лежишта за лесно отворање и затворање • Копчиња за фиоки за никел Никел • Копчиња за фиоки на Никел • Вклучува анти-совет за да се обезбеди ставка на wallид • мери 30 "l x 19 " w x 43.625 "h • 4 фиоки за складирање • Гаранција на 2-годишен производител • Засекогаш еклектичен ™ е бренд на детски занает ™ Засекогаш еклектичен ™ Soho 4-lawer градите, бели/природни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи