.

.

Women'sенски ехо Помпом топло плетено секојдневно и мека кадифен бесконечен пакет на шал

Women'sенски ехо Помпом топло плетено секојдневно и мека кадифен бесконечен пакет на шал

DEN 175.84

Износот
Залиха

Подгответе се за сезоната на есен со овој пакет во кој се прикажани шапката на Aerusi Beanie и шамијата за мека бесконечност на Aerusi! Нашите шалови се издржливи, лесни и флексибилни, како и се чувствуваат меки на допир. Оваа разноврсна марама може да се носи на многу модерни начини (како што е наведено на нашите слики). Нашите гравчиња се издржливи, лесни и флексибилни, како и се чувствуваат меко на допир. Овој разноврсен додаток сет најдобро се носи во текот на есенските или зимските сезони. Овој пакет исто така прави прекрасни подароци за пријателите и членовите на семејството! Со голема големина, и направено со внимание да не се брчки, Аеруси е тука за да додаде некој стил во вашата гардероба! Aerusi Echo Pompom плетено гравче неверојатно меко, луксузно чувство. Носат за многу прилики. Плетен стил на помпом. 100% акрилен материјал. Долгиот стил може да се преклопи за пократок, поограден изглед. Димензии : 8in W x 11in l. ОПИКЦИЈА : 18in. Една големина најмногу одговара. Аеруси женска марама на бесконечност 100% акрилен материјал. Чувајте го вратот топол во стил. Удобна, пријатна и мека марама на бесконечност. Носат во неколку различни стилови. 22in l x 27,75in W.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи