.

.

Трговска марка ликовна уметност скок II платно уметност од Албена Христова

Трговска марка ликовна уметност скок II платно уметност од Албена Христова

DEN 1530.08

Износот
Залиха

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, ова подготвено уметничко дело, завиткано од галерија, има светло сино цвеќе. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи