.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Sime Softed Cooed Capri Healgings

Terra & Sky Women's Plus Size Sime Softed Cooed Capri Healgings

DEN 2.00

Износот
Залиха

Удобност плус стил-време за да ги запознаете вашите нови хеланки! Тера слаба нога. Повлечете стајлинг. Должина на капри. Супер-меки четкички дрес. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Women'sенска плус големина ги тужеше хеланките Капри од Тера и Скај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи