.

.

Брзи ергономски пиштол за масажа со долг дострел - оган црвен со екран

Брзи ергономски пиштол за масажа со долг дострел - оган црвен со екран

DEN 1.33

Износот
Залиха

Со десниот магер на ударни, можете да закрепнете побрзо од повредите со поголема удобност, како и да го ослободите стресот. Масажарот за ударни е рачен уред кој применува пулсирања на концентриран притисок длабоко во вашето мускулно ткиво. Оваа форма на масажа со длабоки ткива може да работи јазли и напнатост од мускулите, додека го подобрува протокот на крв и брзо го подобрува опсегот на движење. Овој масив од ударни ќе го скрати вашето време на закрепнување додека ќе ослободи дел од болката, напнатоста и болката што доаѓа природно од интензивни вежби. Овој масажер доаѓа со 4 различни глави за масажа кои се специјално наменети за различни делови на телото. Massager има 6 различни опции за брзина и LED екранот го прави ова лесен за навигација и работа. Напојувана со батерија што може да се надополнува, долгиот век на траење на батеријата овозможува 3 часа употреба со целосно полнење на батеријата. Ова е совршена ставка за спортисти, ентузијасти за фитнес и за оние со проблеми со грбот за секојдневно олеснување и терапија. Спецификација : • 6 брзини : 1200-1600-2000-2400-2800-3200 R/мин • Време на употреба : 3 часа • Капацитет на батеријата : 12.5 V 2200m Ah • Влезен напон : 100- 240 V 50/60 Hz 0.8 A • Димензии : 6,7 ”x 2 ”x 8.3” • Боја : Содржина на црвен пакет : 1 x пиштол за масажа 4 x глави за масажа 1 x наизменична полнач • [4 апликатори за масажа на мускули со полно тело] Со 4 апликатори ја имате целата потребна опрема за целото тело Мускулна масажа. Облик на топката за најголемиот дел од мускулните групи, како половината, грбот, задникот, бутовите, телињата; Облик на точка за масажа на длабоко ткиво, прецизна масажа; Рамна форма за релаксација на мускулите, мускулна пластичност; Народна форма за масирање на вратот, 'рбетот и Ахил. • [Долг век на траење на батеријата] Пиштолот за масажа е опремен со батерија за полнење на литиум јон. Енергија на вежбање во вредност од една недела со до 3 часа масажа по обвинение. Автоматски ќе биде исклучено по 10 минути користете за да ве заштити од повреда. • [Max 3200 RPM & 6 брзини] Со до 3.200 удари во минута, навистина се чувствува како вашите мускули да бидат медицински третирани од професионална масажа. Интензитетот е прилагодлив. Постојат шестстепени нивоа, кои ви овозможуваат да го промените притисокот и брзината како што ви треба. Со LCD екран на допир, полесно е да се прилагоди.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи