.

.

И мажите сплит линија кратко кошарка

И мажите сплит линија кратко кошарка

DEN 2.33

Износот
Залиха

Погоди на судот со овие кошаркарски шорцеви „Сплит линија“ од Анд1 со безбедна и удобна еластична лента за половината и влечење за кога сте во движење. Со разноврсен дизајн, овие шорцеви за блокирање на перформанси се исто така совршени за секојдневно носење. Дизајнирано со полиестерска мрежа, што ги прави овие шорцеви што дишат. Резултат! Еластична половината. И 1 лого. Машинско миење ладно. Tumble Dry Low . Кошаркарски шорцеви. Активна облека. 100 % полиестер. Направено од полиестерски перформанси меѓусебно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи