.

.

Вестон Дом Лексингтон 5-парчен појадок за појадок сет за јадење, правоаголна маса, античко бело

Вестон Дом Лексингтон 5-парчен појадок за појадок сет за јадење, правоаголна маса, античко бело

DEN 2.67

Износот
Залиха

Претворете го вашиот мал простор во покана за јадење област со Вестн Дом Лексингтон со 5 парчиња појадок ќош поставен со правоаголна маса. Поставете ја ќотек нагоре против wallид или агол, за да создадете убава дестинација во стилот на фарма за семејство и пријатели заедно да уживаат во многу среќни оброци. Комплетот вклучува една (1) правоаголна табела, две (2) клупи и две (2) столчиња за јадење на скалила. Вестон дома Лексингтон 5-парчен појадок за појадок сет за јадење, правоаголна маса, античко бело вклучува една (1) правоаголна маса со дијаметар со дијаметар од 48 инчи, две (2) клупи за јадење и две 2) столици за јадење. Конструиран од Rubberwood, MDF и фурнири. Димензија на табелата : 48 "l x 32" w x 30 "H. Димензии на клупата : 45,5" L x 14,8 "W x 18" H. Димензија на столот : 20 "l x 17.2" w x 36 "ч. Предупредувања : Предлог 65 Причини : Овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи прашина од дрво, што е познато на државата Калифорнија да предизвика : Рак. Во согласност со предлогот за Калифорнија 65 Овој производ го носи следниот овој производ може да ве изложи на прашина од дрво, хемикалија позната на државата Калифорнија за да предизвика рак или дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на/мебел www.p65warnings. ca.gov.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи