.

.

-Фактор за контрола на код за контрола на Billet за голема брзина на близнаци и мекоил

-Фактор за контрола на код за контрола на Billet за голема брзина на близнаци и мекоил

DEN 0.33

Износот
Залиха

ЦПУ машиниран алуминиум за палети, инсерти за гумен лента во потпирачи за нозе, педали за сопирачки и штипки за мелење, капа на капакот на цилиндерот со топка, вклучува хардвер за монтирање на Chrome Chrome. V-фактор за контрола на контролата на Billet за Big Twin 4 Speed ​​& Softail.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи