.

.

ДизајнАрт „Бес на боја на диви тигари“ голем часовник со wallидови

ДизајнАрт „Бес на боја на диви тигари“ голем часовник со wallидови

DEN 2.33

Износот
Залиха

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова - leideолт coardиден часовник со жолта куќа. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој часовник за бес на диви тигари пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој модерен преголем часовник е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во Circleâ 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи