.

.

Classенски плус големина Класично одговара на фармерки со права нога со контрола на стомакот, редовни и ситни должини

Classенски плус големина Класично одговара на фармерки со права нога со контрола на стомакот, редовни и ситни

DEN 557.28

Износот
Залиха

Само со мојата големина женска плус големина класична класична форма на права нога со контрола на стомакот ќе ве натера да изгледате одлично и удобно. Тие се сигурни дека се едно од најпознатите ласкави панталони што ги поседувате. Тие се достапни во многу бои и ќе сакате да поседувате пар во секоја сенка. Ако ви треба пократка должина, тие се дури и достапни во ситни големини. Панелот за слабеење на стомакот обезбедува покритие. Можете да ги спарите овие памучни фармерки со најразлични предмети во вашиот плакар. Облечете ги или облечете ги и уживајте колку се разноврсни и флексибилни. Само со мојата големина женски плус големина класично вклопување на фармерки со права нога со контрола на стомакот, достапни во редовни и ситни должини : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Класично вклопени сини фармерки. Контрола на слабеење на стомакот. 2 предни џебови. 2 џебови. Затворање на копче и патент. Машинско миење ладно. Достапно во ситни големини. На располагање на повеќе бои. Големини мали до 3x.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи