.

.

Tuphel Industries црни потпетици розови сребрени книги глам моден дизајн врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Tuphel Industries црни потпетици розови сребрени книги глам моден дизајн врамена wallидна уметност од Аманда

DEN 3.33

Износот
Залиха

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Tupleple Industries црни потпетици розова сребрена книжарница глам модна дизајн врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд : Димензии : 11 x 1,5 x 14 инчи рамка. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи