.

.

Декормански печен кафеава бреза ламинат - кутии за продажба на рефус, DeabX7.7in WX48INL штици, AC4, Carb2, заклучување на кликнување, вкупно 861. Sqft покриена област

Декормански печен кафеава бреза ламинат - кутии за продажба на рефус, DeabX7.7in WX48INL штици, AC4, Carb2,

DEN 4639.84

Износот
Залиха

Оваа завршена колекција EIR и рацете поставува топол природен тон и изглед. Има оценка за абразија AC4 и за станбени и за комерцијални цели со фабричка гаранција од 10 до 25 години. Оваа колекција HDF ги исполнува композитните регулативи на производи од калифорнија во согласност со CARB 2 (Калифорниски воздушни ресурси Фаза 2) според стандардниот услов за емисии на формалдехид и сертифицирани со резултат на подот. Микро-степени V-groove рабовите и системот за заклучување на кликнување прават луксузна сензација. Овој природен елеганција изгледа подот ќе создаде убава удобност во вашиот дом. 48 кутии Масовно продажба на вкупно 861,26 кв.м.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи