.

.

Јас сум мода шише со парфем со глам - врамено печатење

Јас сум мода шише со парфем со глам - врамено печатење

DEN 1.33

Износот
Залиха

Колекциите на Венеција на плажа се одликуваат со уметнички дела од Парихилд Париз специјализирани за теми за мода, музика и начин на живот. Колекцијата вклучува експанзивен уметнички асортиман со уникатни дизајни и приказни зад иконите, филмот и рокенролските слики. Одлично во секоја просторија за вас или како подарок : Нашите модерни дизајни се совршен wallиден декор за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, студентски дом, кујна, канцеларија или повеќе . Подготвени да висат : Кука за пила за лесно дружење со нокти или завртка. Секое печатење е завиткано и има преклопени картонски агли за заштита за време на испорака . купување без загриженост : Брз превоз и нула ризик. 30 дена 100% гаранција за наплата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи