.

.

Природа ветре ја врти женските патики на платно во крем

Природа ветре ја врти женските патики на платно во крем

DEN 2.00

Износот
Залиха

Бидете удобни и стилски во овие женски патики со чипка, кои ќе бидат совршени со каква било облека. Затегнете ги деталите и платформата за дополнителна висина и удобност. Платно горната, гумена надворешна плоча. 1,25 инчи потпетица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи