.

.

Бесплатно собрание машки атлетски атлетски тенок фармерки

Бесплатно собрание машки атлетски атлетски тенок фармерки

DEN 367.68

Износот
Залиха

Слабиот може да биде надвор, но тенките намалувања се живи и добри. Мала зашилена нога дава едноставна, скромна привлечност до овие тенки фармерки од слободното склопување - размислување на овој стил како еден од основните градежни блокови на вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 99% органски памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 30 x 32. одговара : тенок. Издигнете мазни вреќи со џебни џебови. Тенок одговара фармерки за мажи од слободно собрание. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е како тренд, како што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи