.

.

Земјински дух, машки емири чевли со чипка, чипка

Земјински дух, машки емири чевли со чипка, чипка

DEN 479.84

Износот
Залиха

Емери е разноврсна и солидна обична чевли со сета удобност на патиката во внатрешноста што ви треба. Емери е направена за авантура со оригинални кожни горе, двојна густина лесна и солидна надворешна плоча и прилагодливо лакирање. Емери, исто така, добива дополнителни поени во стилот со детали за контрастни бод и дво-тони ленти и надворешна плоча. Земјината потпис на потписот на силата со подножје и подлогата на лакот е вградена за удобно целодневно носење. Горна кожа со целосна жито. Подготвена јака за дополнителна удобност. Прилагодлива чипка за прилагодено вклопување. Појавувања направени со употреба на рециклирани материјали. потпетица до пети со перниче со поддршка со лак. Лесна, флексибилна надворешна плоча со двојна густина направена од делумно рециклиран TPR.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи